Zdjęcia prac na moim blogu są mojego autorstwa (a jeżeli tak nie jest to wyraźnie to zaznaczam) .Kopiowanie publikowanie i wykorzystywanie w jakikolwiek sposób, bez mojej zgody jest naruszeniem PRAW AUTORSKICH .

piątek, 18 marca 2011

Marzenia mogą się spełnić!

Marzenia mogą się spełnić tylko trzeba w nie wierzyć dlaczego tak piszę ? - a to dlatego że bardzo o czymś marzę i właśnie dowiedziałam się że to jedno jedyne ( z wielu jakie mam) jest tuż na wyciągnięcie ręki a ja nawet o tym nie wiedziałam . Dość o marzeniach bo jeszcze się nie spełni . Cały tydzień dłubałam różne rzeczy ,ale jeszcze nie skończyłam , więc prezentacji nie będzie . Od pewnego czasu śledzę rożne blogi i tak w tym miejscu napiszę o jednym z nich , bo jak wczoraj robiłam zakupy to wpadłam na słodkości w stylu vintage .


Czekolady po prosty mnie urzekły i od razu musiałam je mieć ,ale jest jeszcze bombonierka z dziewczyną w zamaszystej spódnicy ( i w tym miejscu się opanowałam - nie kupiłam , ale kiedyś to zrobię ) , która przypomina mi Panią Marchewkową - od razu pomyślałam , że Pan Marchewka powinien jej sprezentować takie czekoladki . A jeżeli zajrzycie tu   http://www.marchewkowa.pl/  to poznacie Panią Marchewkową .

1 komentarz:

  1. A jakże! Pan Marchewka sprezentował retro czekoladki na Dzień Kobiet :D.

    Przy okazji życzę smacznego!

    OdpowiedzUsuń